کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • چهارشنبه 06 مرداد 1400
  • , ,
  • 845 بازدید
  • 0 نظر

 گواردیولا در مورد ستاره انگلیسی تسلیم نمی شود

منچسترسیتی برای جذب جک گریلیش، ستاره انگلیسی استون ویلا همچنان در حال مذاکره با این باشگاه است

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

جک گریلیش، هافبک جوان و تهاجمی تیم ملی انگلیس که فصل گذشته در ترکیب استون ویلا در لیگ برتر و همچنین در رقابت های یورو 2020 در لباس سه شیرها عملکرد خوبی داشت، تبدیل به هدف اصلی پپ گواردیولا و باشگاه منچسترسیتی در فصل نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده و این سرمربی اسپانیایی در تلاش برای تزریق خلاقیت به خط میانی تیمش برای فصل پیش رو است.

نشریه دیلی میل امروز در گزارشی مدعی شد پیشنهاد اولیه سیتی برای جک گریلیش تقریبا رقم 75 میلیون پوند به همراه بندهای پاداش خواهد بود. البته استون ویلا برچسب 100 میلیون پوندی برای فروش این ستاره انگلیسی تعیین کرده و تاکید دارد کمتر از این رقم هنگفت حاضر به فروش گریلیش نیست.

خود جک گریلیش مشتاق انتقال به منچسترسیتی و بازی کردن در کنار با بازیکن مورد علاقه اش یعنی کوین دی بروین، ستاره بلژیکی سیتی است. بدین ترتیب به نطر می رسد منچسترسیتی چاره ای جز انتخاب از بین جک گریلیش یا هری کین، کاپیتان انگلیسی تاتنهام ندارد. آقای گل سال های اخیر فوتبال انگلیس نیز به شدت مورد توجه منچسترسیتی قرار گرفته، اما تاتنهام نیز زیر 150 میلیون پوند حاضر به فروش هری کین نخواهد بود و پرداخت چنین ارقامی برای جذب هم کین و هم گریلیش ممکن نیست.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها