کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • سه شنبه 18 خرداد 1400
  • , ,
  • 854 بازدید
  • 0 نظر

 ایجنت 2 ستاره سیتی در دفتر  بارسلونا

خوان لاپورتا رئیس بارسا هفته قبل با مدیر برنامه های دو بازیکن بزرگ منچسترسیتی دیدار داشت

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

بارسلونا روزهای شلوغی را در نقل و انتقالات پشت سر می گذارد. هنوز پنجره انتقالات تابستانی رسما باز نشده ولی بارسا تا همینجا سه بازیکن جدید جذب کرده و می توانست جورجینیو واینالدوم را نیز به خدمت بگیرد ولی این بازیکن ترجیح داد راهی پی اس جی شود.

طبق ادعای ال چیرینگیتو، خوان لاپورتا رئیس بارسلونا این روزها با ایجنت های فوتبالی مختلفی ملاقات می کند و جالب اینکه هفته گذشته مدیر برنامه های ایلکای گوندوگان و نیز ریاض محرز دو ستاره منچسترسیتی نیز در دفتر رئیس بارسا حضور داشتند.

 

گوندوگان از زمانی که برای دورتموند بازی می کرد، مورد توجه بارسا قرار داشت و ریاض مجرز ستاره الجزایری که می داند سیتی تابستان قصد جذب جک گریلیش و هری کین را دارد، بی میل به جدایی نیست و ایجنت او به همین منظور با لاپورتا مذاکراتی مثبت انجام داده است

بارسا اخیرا سرخیو آگوئرو و اریک گارسیا را به عنوان بازیکن آزاد از سیتی جذب کرد ولی محرز و گوندوگان تحت قرارداد با باشگاه انگلیسی هستند و از لحاظ مالی، جذب شان دشواری هایی خواهد داشت.

بارسا و سیتی در ادامه بار دیگر باهم وارد مذاکره خواهند شد چرا که پپ گواردیولا سرمربی سیتی خواهان جذب سرجی روبرتو هافبک مدافع بارسلوناست و باشگاه کاتالان نیز روی جذب آیمریک لاپورت مدافع اسپانیایی سیتی نظر مثبت دارد.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها