کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • جمعه 14 خرداد 1400
  • , ,
  • 834 بازدید
  • 0 نظر

 رنج‌روور آگوئرو هدیه به تدارکاتچی سیتی

سرخیو آگوئرو در آخرین روز حضور در سیتی، رنج‌روور خود را به مسئول تداراکات این باشگاه هدیه کرد و تصاویر این اتفاق به تازگی منتشر و با استقبال رو به رو شده است

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

تصاویری از آخرین روز سرخیو آگوئرو در زمین تمرین باشگاه منچسترسیتی منتشر شده است که در آن ستاره آرژانتینی خودرو آخرین مدل خود را به مسئول تدارکات باشگاه می بخشد.

 http://up.mancityfans.ir/view/3358072/01608661.jpg

آگوئرو پس از 10 فصل موفق در ورزشگاه اتحاد، سیتی را به مقصد بارسلونا ترک کرد اما هنگام خداحافظی به حدود 60 نفر از کارکنان پشت صحنه سیتی نفری یک ساعت گرانقیمت از برندهای Hublot یا Tag Heuer هدیه داد که پشت آنها حک شده بود "از شما متشکرم – آگوئرو" تا از همه زحمات‌شان در این سال ها تشکر کرده باشد. همچنین اعلام شده بود که آگوئرو خودروی خود را به یکی از کارمندان سیتی بخشیده اما تصاویر تحویل دادن سوییچ رنج‌روور به تدارکاتچی باشگاه به تازگی منتشر شده است.

 

آگوئرو همچنین خودروی رنج‌روور مدل Evoque خود را با قرعه کشی به یکی از کارکنان باشگاه بخشید و  کمک مالی قابل توجهی نیز به صندوق نقدی پایان فصل باشگاه، که به خرید هدایای کریسمس برای کارمندان پشتیبانی اختصاص دارد، کرد. با این حال این فیلم تحویل ماشین به تدارکاتچی سیتی توسط آگوئرو بود که کامل صحنه ای بسیار احساسی را رقم زد و قلب دل طرفداران سیتی را تسخیر کرد.

دراین فیلم آگوئرو به پارکینگ زمین تمرین می رود، رنج‌روور خود را پارک می کند و سوییچ آن را به مسئول تدارکات سیتی می دهد. تدارکاتچی خوش شانس و قدردان سیتی پیش از آنکه آگوئرو را به گرمی در آغوش بگیرد و ببوسد، به شوخی می گوید "وسایلت را درون ماشین جا نگذاری"، آگوئرو هم در پاسخ می گوید "این ماشین تو است لعنتی".

 

این سخاوت آگوئرو مورد استقبال هواداران در شبکه های اجتماعی نیز قرار گرفت:

 

 

"لحظه ای که آگوئرو، پیش از ترک باشگاه، سوییچ رنج‌روور خود را به یکی از مسئولین تدارکات سیتی می دهد."

 

 

"آگوئرو یکی از ماشین هایش را به تدارکاتچی سیتی هدیه داد. عجب کار محشری!"

 

 

"من همیشه آگوئرو را دوست داشتم و این  بهترش هم می کند"

 

 

"این یکی دو هفته گذشته خیلی پراحساس بوده است"

 

 

"کلاس کار"

 

 

"عجب اسطوره ای... چه کارهایی که او برای باشگاه و آدم‌های این باشگاه انجام داده! هنوز نمی توانم باور کنم که او رفته است، آرزو می کنم که کاش او هنوز اینجا بود.  باز هم ممنون از تو به خاطر همه چیز. پادشاه!"

 

 

"ماشینت لعنتی! رختکن حتما خیلی خوش می گذشته!"

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها