کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 01 خرداد 1400
  • , ,
  • 715 بازدید
  • 0 نظر

 گواردیولا: روبرتو باجو در تیم من 50 گل می زد

پپ گواردیولا در برشا با روبرتو باجو هم تیمی بود و همچنان تحت تاثیر این اسطوره بزرگ قرار دارد.

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

پپ گواردیولا از بازی در سری  آ خاطرات خوبی دارد؛ روزهایی که در تیم برشا در کنار روبرتو باجو بازی می‌کرد.

او تاکنون در لیگ‌های اسپانیا، آلمان و انگلیس مربیگری کرده و خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که یک روز هم در دیگر لیگ مطرح فوتبال اروپا، یعنی سری آ ایتالیا مربیگری خواهد کرد. گواردیولا در مصاحبه‌اش با نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا احتمال رخ دادن این اتفاق را رد نکرد.

سرمربی منچسترسیتی ضمن تمجید از روبرتو باجو گفت:« روبی زمانی که در فوتبال ایتالیا بازی می کرد پدیده ای فوق العاده بود. بازی در ایتالیا در آن زمان برای یک مهاجم بسیار دشوار بود که تمام قدرت خود را نشان دهد. او همیشه موفق به گلزنی می شد و غالباً در شرایط غیر قابل تصور. او با دیه گو مارادونا، مارکو فان باستن، فرانچسکو توتی و الساندرو دل پیرو در یک سطح بود.»

 

گواردیولا ادامه داد:« در حال حاضر مهاجمان سری آ در شرایط راحت تری کار می کنند. در فوتبال ایتالیا همیشه یک عنصر دفاعی خوب وجود دارد؛ چون این بخشی از فرهنگ آنهاست اما با انقلاب آریگو ساکی و مربیان اخیر مانند مائوریتزیو ساری تیم ها هجومی تر شدند.

 اگر باجو درباره بازنشستگی تجدید نظر کند و به فرم قبلی برسد، با کمال میل با او قرارداد امضا می کنم چون اگر او در تیم من بود هر فصل 50 گل می زد. نمی دانم این روزها توپ طلا می گرفت یا نه؛ چون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی هستند.»

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها