کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • یکشنبه 07 شهریور 1395
  • , ,
  • 731 بازدید
  • 0 نظر

برد شیرین منچسترسیتی در شب درخشش استرلینگ

شاگردان گواردیولا موفق شدند با ارائه یک بازی خوب، سومین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند.

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

به گزارش من سیتی نیوز به نقل از ورزش 11 منچسترسیتی از همان ابتدا کنترل بازی را در اختیار گفت و توانست بر بازی مسلط شود. در دقیقه 9، شاگردان گواردیولا موفق شدند اولین گل بازی را به ثمر برساند. پاس زیبای داوید سیلوا در عمق دفاع وستهام و حرکت نولیتو از سمت چپ، با پاس او به بیرون همراه شد تا استرلینگ با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه وستهام بفرستد و روند خوب خود در هفته های گذشته را ادامه دهد.

 

بعد از گل، باز هم من سیتی بود که بازی را در اختیار داشت. در دقیقه 19، سیتیزن ها موفق شدند با ضربه  سر زیبای فرناندینیو روی پاس دی بروین، گل دوم خود را به ثمر برسانند تا این تیم بیش از پیش به سومین پیروزی متوالی در لیگ برتر نزدیک شود.

 

در دقیقه 31، وستهام روی یک ضد حمله از سمت راست موقعیت خوبی برای گلزنی داشت که تکل استادانه اوتامندی، دروازه کابایرو را نجات داد. یک دقیقه بعد، روی همکاری فوق العاده بازیکنان من سیتی که با پاس کابایرو شروع شد، پاس رو به بیرون داوید سیلوا با ضربه دی بروین همراه شد که توپ با حداقل اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد تا شاگردان گواردیولا با برتری 2 گله راهی رختکن شوند. فرناندینیو در دقیقه 6 و ماسوآکو از وستهام در دقیقه 14 کارت زرد گرفتند.

 

در ابتدای نیمه دوم، بیرام به جای گوخان توره وارد ترکیب وستهام شد و فلچر از وستهام در دقیقه 49 از داور کارت زرد گرفت. در دقیقه 53، آگوئرو صاحب موقعیت خوبی در محوطه جریمه شد که ضربه او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. جان استونز در دقیقه 60 جای خود را به کولاروف داد. لاتزینی نیز در تیم وستهام به جای والنسیا وارد میدان شد.

 

در دقیقه 60، میشل آنتونیو دروازه من سیتی را باز کرد تا این تیم برای بازگشت به جریان مسابقه امیدوار شود.

 

دقایقی بعد، همکاری دی برون و آگوئرو منجر به ایجاد موقعیتی خطرناک از سمت چپ شد که ضربه آگوئرو با برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت. شاگردان بیلیچ تلاش زیادی کردند تا جریان بازی را در دست بگیرند اما در خلق موقعیت ناتوان بودند. در دقیقه 75، بعد از مدت ها سمیر نصری به جای نولیتو وارد میدان شد. در دقیقه 78 نیزوینستون رید جای خود را به کالری داد.

 

در دقیقه 83، همکاری آگوئرو و نصری، هافبک فرانسوی را در موقعیت تک به تک قرار داد که نصری در دو مرحله نتوانست دروازه را باز کند. در دقیقه 85، به علت نرساندن توپ به بازیکنان وستهام، اسلوان بیلیچ  اعتراض شدیدی به مسئولان برگزاری مسابقه داشت. در دقیقه 88 باز هم سیلوا، استرلینگ را در موقعیت خوبی پا به توپ کرد که این اتفاق هم ثمری نداشت. در لحطات پایانی مسابقه، یک بار دیگر سیلوا تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد.

 

در دقیقه 93، روی پاس زیبای سیلوا، استرلینگ در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و با جا گذاشتن دروازه بان موفق شد گل سوم سیتی را به ثمر برساند. در ثانیه های آخر مسابقه، وستهام دو موقعیت خوب را از دست داد تا در نهایت بازی با برتری شاگردان گواردیولا با همان نتیجه 1-3 به پایان رسید.

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها