کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • پنجشنبه 17 دی 1394
  • , ,
  • 1192 بازدید
  • 0 نظر

پیروزی اورتون مقابل سیتی در جام اتحادیه

 

اورتون موفق شد در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس با نتیجه 2-1 منچسترسیتی را شکست دهد و در یک قدمی رسیدن به فینال قرار بگیرد.

 

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

 

 

مانوئل پیگرینی که تا به حال مقابل اورتون شکست نخورده بود، در یک بازی بسیار حساس ، اولین باخت خود را تجربه کرد. بازی پایاپای شروع شد ولی رفته رفته اورتون بازی را در دست گرفت و توانست بر شرایط حاکم شود. با اینکه تا دقیقه 45 بازی با تساوی بدون گل پیگیری شد ولی در دقیقه 46، فونس موری موفق شد روی یک صحنه که مشکوک به آفساید بود، دروازه سیتی را باز کند تا تیمش با یپروزی به رختکن برود.
نیمه دوم را سیتی بهتر شروع کرد و رفته رفته فشار خود را افزایش داد تا اینکه در دقیقه 76، خسوس ناواس موفق شد روی یک ضد حمله گل تساوی را به ثمر برساند و تیمش را امیدوار کند. با این حال تنها 2 دقیقه طول کشید تا اورتون موفق شد روی پاس دقیق بری و ضربه عالی لوکاکو، دوباره از حریف خود پیش بیفتد.
در ادامه آبی ها که هر سه تعویض خود را انجام داده بودند، پس از مصدومیت کولمن مجبور شدند دقایقی ده نفره مقابل سیتی ظاهر شوند ولی با دوندگی فراوان، در نهایت موفق شدند بازی را با نتیجه 2-1 به پایان برسانند و به کسب اولین جام پس از 21 سال ، یک قدم نزدیک شوند.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها