کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • یکشنبه 03 آبان 1394
  • , ,
  • 807 بازدید
  • 0 نظر

تمجیدپیگرینی ازرونی؛اوثابت‌کرده‌بازیکن‌بزرگی‌است

مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی به تمجید از وین رونی، کاپیتان یونایتد پرداخت و عنوان کرد که او می‌تواند در دهه ی چهارم فوتبالش مثل جرارد و لمپارد با کیفیت ظاهر شود.

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

 

امروز دربی منچستر در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد و رونی که اخیرا 30 ساله شده، آقای گل این دربی است.
پیگرینی در این رابطه گفت:" رونی را مثل جرارد و لمپارد ستایش می‌کنم. آنها برای دوره ای طولانی عالی ظاهر شده اند.اینکه برای یک یا دو سال خوب ظاهر شوید یک چیز است و اینکه برای دوره ای 12 ساله خوب ظاهر شوید چیز دیگری است. برای با کیفیت ماندن باید هر بازی سخت تلاش کرد و برای همین است که رسیدن به چنین سطحی کار بسیار سختی است.
بازیکنان تا 35 یا 36 سالگی می‌توانند فوتبال بازی کردن را بدون کشل ادامه دهند. شاید نتوانند 3 بازی در هفته انجام دهند ولی می‌دانند که چطور ریکاوری کنند. 10 دربی دیگر؟ شاید این یک چالش دیگری برای رونی باشد. شاید چالش یونایتد برای کسب قهرمانی به همراه رونی."
پیگرینی درباره دربی منچستر گفت:" دربی خیلی سختی پیش روی ما خواهد بود. همه در منچستر عادت کرده بودند که یونایتد مهم‌ترین باشگاه باشد و فوتبال انگلیس تحت سلطه ی آنهاست ولی در چند سال اخیر همه چیز عوض شده است. این فرصت به ما داده شده که اعلام کنیم این شهر تنها یک تیم ندارد."

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها