کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads

یادی از بازی خاطره انگیز منچسترسیتی6-منچستریونایتد1

23 سپتامبر سال 2011 درست در شش سال پیش دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد در فصل 2011/12 لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه الدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار با حضور 75,487 تماشاگر برگزار شد.و منچستر سیتی یونایتد رو له کرد!

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

 

هفته دهم لیگ برتر انگلیس تحت الشعاع دربی حساس منچستر قرار دارد؛ بازی حساس که همیشه با جذابیت فراوان همراه بوده و خاطرات زیادی در ذهن هواداران فوتبال از این بازی نقش بسته است.

23 سپتامبر سال 2011 درست در شش سال پیش دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد در فصل 2011/12 لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه الدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار با حضور 75,487 تماشاگر برگزار شد.


منچستریونایتد هنوز فرگوسن را روی نیمکت خود می دید و سرمربی سیتیزن ها هم کسی نبود جز روبرتو مانچینی.


ترکیب منچستریونایتد: داوید دخیا، اسمالینگ، ریو فردیناند، جانی اوانز، پاتریس اورا، نانی، دارن فلچر، اندرسون، اشلی یانگ، وین رونی و دنی ولبک

ترکیب منچسترسیتی: جو هارت، مایکل ریچاردز، وینسان کمپانی، جولیان لسکات، گائل کلیچی، یحیی توره، گرت بری، جیمز میلنر، داوید سیلوا، ماریو بالوتلی و سرخیو آکوئرو


ماریو بالوتلی در یکی از خاطره انگیزترین روزهای عمرش در بیست و دومین دقیقه بازی آبی پوشان منچستر را جلو انداخت. یک دقیقه بعد مهاجم سیه چرده ایتالیایی که از اینترمیلان به منچسترسیتی پیوسته بود اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

یونایتدی ها که در الدترافورد عقب افتاده بودند، برای جبران نتیجه تلاش می کردند. نیمه اول با برتری یک گله شاگردان مانچینی به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم جانی اونز از بازی اخراج شد تا کار شیاطین سخت شود. درست یک ساعت پس از شروع بازی، در شصتمین دقیقه بالوتلی گل دوم خود و تیمش را وارد دروازه داوید دخیا کرد.

9 دقیقه بعد از گل بالو، نوبت آگوئرو بود تا برای منچسترسیتی گلزنی کند. فرگوسن در مخمصه بدی گیر افتاده بود و از رقیب همشهری خود سه گل عقب افتاده بود.

http://up.mcfcfans.ir/view/839982/manchestervs-man-city-clichy.jpg

در دقیقه 81 فلچر، مرد اسکاتلندی منچستریونایتد یکی از گل ها را جبران کرد، غافل از اینکه در دقایق بعدی طوفان سیتیزن ها تازه شروع می شود.

در دقیقه 90 ادین ژکو گل چهارم را هم زد تا طرفداران منچستریونایتد آرزو کنند داور در سوت خود بدمد. اما در وقت های تلف شده بازی، داوید سیلوا و ژکو در دقایق 91 و 93 بار دیگر گلزنی کردند تا منچسترسیتی، تیم فرگی را در الدترافورد تحقیر کند! و بدین ترتیب شیاطین سرخ در آتیش جهنم خود سوختند.

ویوا من سیتی!

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها