کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads

 چلسی 0-1 سیتی؛ انتقام سخت گواردیولا از توخل

گابریل ژسوس با گل دقیقه 52 خود منچسترسیتی را در زمین چلسی پیروز کرد و سه امتیاز حساس را برای تیمش به ارمغان آورد

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

چلسی امروز در استمفورد بریج میزبان سیتی بود. تکرار فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته که با برتری چلسی همراه شد.

تا قبل از این بازی چلسی صدرنشین بود و با سه امتیاز کمتر، سیتی در رده 5 جدول قرار داشت.

از همان ابتدای بازی سیتی با پرس شدید بازی را در اختیار گرفت و بازیکنان این تیم مالکیت توپ و میدان را کاملا از آن خود کردند. با وجود تسلط سیتی بر بازی ولی این تیم قادر به خلق موقعیت جدی گلزنی نبود.

 

دقیقه 27 بازی با مصدومیت ریس جیمز چلسی مجبور به واکنش شد. توماس توخل سرمربی آبی ها تصمیم گرفت تا تیاگو سیلوا را وارد بازی کند. کمی بعد اولین شانس گلزنی را رودریگو خلق کرد ولی توپ با برخورد به رودریگر راهی کرنر شد.

 

کرنر را دی بروین قصد داشت مستقیما وارد دروازه کند ولی ادواردو مندی توپ را مشت کرد و اجازه نداد گلی استثنایی برای سیتی به ثبت برسد.

دقیقه 40 بازی گابریل ژسوس توپ را با شانه کنترل کرد ولی ضربه پای چپ او با اختلاف به بیرون رفت

7 دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که سیتی به گل رسید. در شلوغی درون محوطه جریمه توپ به گابریل ژسوس رسید و او هم با یک چرخش و ضربه ای که به پای ژروژینیو هم برخورد کرد، توپ را به گوشه سمت چپ دروازه فرستاد تا میهمان 0-1 پیش بیفتد.

دقیقه 77 بازی روی ارسال کوین دی بروین، سیتی می توانست به گل دوم خود برسد اما ضربه لاپورت که خودش را به سمت توپ پرتاب کرده بود، با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 82 مندی در مصاف تک به تک توپ را از گریلیش گرفت تا چلسی را همچنان زنده نگاه دارد.

در نهایت این بازی را سیتی برد و انتقام فینال لیگ قهرمانان را گرفت.

 

چلسی که برای زدن گل تساوی فشار اورده بود دقیقه 70 می توانست به هدف خود برسد. پاس لوکاکو به کواچیچ رسید اما شوت او از روی خط محوطه جریمه به بدن روبن دیاس برخورد کرد و به کرنر رفت.

 

دقیقه 57 بازی جک گریلیش از درون محوطه جریمه و زاویه تقریبا بسته اقدام به شوتزنی کرد که مندی با نوک انگشتان توپ را راهی کرنر کرد.

 

دقیقه 60 بازی گابریل ژسوس دروازه خالی را گل نکرد. ضربه زمینی او را تیاگو سیلوا از روی خط برگشت داد. سه دقیقه بعد چلسی توسط روملو لوکاکو به گل رسید ولی کمک داور به درستی اعلام آفساید کرد

.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها