کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • پنجشنبه 09 مهر 1394
  • , ,
  • 971 بازدید
  • 0 نظر

پیروزی دیرهنگام سیتی در خانه گلادباخ

منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه از رقابت های لیگ قهرمانان، مقابل مونشن گلادباخ به پیروزی 2-1 رسید.

به ادامـــــــــــــــــه مــــــــــــطــــــــلـــــب برویــــــد

شاگردان مانوئل پیگرینی در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما در نهایت توانستند به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنند.
منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و سرخیو آگوئرو می توانست در دقیقه 5 تیمش را پیش بیندازد اما ضربه او از داخل محوطه شش قدم را دروازه گلادباخ به زیبایی دفع کرد.
چند دقیقه نوبت تیم میزبان بود که روی یک ضدحمله سریع، دروازه منچسترسیتی را به خطر بیندازد اما این فرصت هم از دست رفت.
در ادامه بازی متعادل تر شد تا اینکه در دقیقه 17، گلادباخ به یک ضربه پنالتی رسید. خطای نیکلاس اوتامندی روی رافائل، یک ضربه پنالتی نصیب گلادباخ کرد اما ضربه رافائل توسط جو هارت مهار شد تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود.

 

http://up.mcfcfans.ir/view/761173/Hart-Gladbakh.jpg


در ادامه هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم تیم میزبان شروع بهتری داشت و خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 54 بود که یولیان کورب در سمت چپ دروازه سیتی صاحب توپ شد و با یک پاس خوب، لارس استیندل را در موقعیت گلزنی قرار داد. او هم با یک ضربه دقیق، هارت را مغلوب کرد.

 


سیتی که نمی خواست در این دیدار هم شکست بخورد، بلافاصله حملاتش را آغاز کرد و خیلی زود توسط اوتامندی به گل تساوی رسید.
بعد از اینکه بازیکنان گلادباخ ضربه مارتین دمیکلیس را از روی خط برگشت دادند، این اوتامندی بود که با یک ضربه والی، کار را تمام کرد.http://up.mcfcfans.ir/view/761176/Gladbakh-Team.jpg


بعد از این گل هم از شدت حملات سیتی کاسته نشد و این تیم موقعیت های خطرناکی ایجاد کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 90 به گل برتری رسیدند. خظای یانسن روی آگوئرو، یک ضربه پنالتی نصیب سیتی کرد که توسط خود آگوئرو، به گل دوم تیمش تبدیل شد.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا سیتی اولین سه امتیازش در مرحله گروهی از در خانه گلادباخ به دست بیاورد.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها