کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • سه شنبه 24 شهریور 1394
  • , ,
  • 964 بازدید
  • 0 نظر

پیش بازی منچسترسیتی-یوونتوس

دو تیم منچسترسیتی و یوونتوس، امشب در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به ادامــــــــــــــه مــــــــطــــــلـــــــب بروید

 

و تیم در حالی پای به اولین دیدارشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان می گذارند که چندین ستاره ی خود را برای این دیدار در اختیار نخواهند داشت.

منچسترسیتی

شاگردان مانوئل پیگرینی فصل را با روندی استثنایی آغاز کردند و تا به حال، در 5 بازی خود به پیروزی رسیده اند. آنها در لیگ تا به حال گلی دریافت نکرده اند و با عملکردی بسیار خوب، آماده این دیدار شده اند. این در حالیست که یووه، به هیچ وجه آماده نیست و شرایط خوبی را سپری نمی‌کند.
 


سیتی در 5 سال اخیر در اروپا هیچگاه نتوانسته در اروپا خودش را ثابت کند و با هزینه گزافی که در تابستان برای تقویت تیمش انجام داده، انتظار می‌رود که آنها این فصل در اروپا موفقیت داشته باشند. پابلو زابالتا، فابین دلف، داوید سیلوا ، رحیم استرلینگ و سرجیو آگوئرو،احتمالا در بازی امشب حضور نخواهند داشت.

یوونتوس

شاگردان ماسیمیانو آلگری در 3 بازی ابتدایی خود در سری آ، 2 شکست و 1 تساوی کسب کرده اند و در رده ی هفدهم جدول قرار گرفته اند. با تغییرات عمده ای که در یووه در فصل گذشته به وجود آمد، حال بانوی پیر به دنبال پیدا کردن هسته ی جدید تیمش است.


جدایی ته وز، پیرلو و ویدال باعث شده تا تیم تا حدودی خودش را گم کند. آلگری و شاگردانش به شدت تحت فشار هستند که شرایط را تغییر دهند وبه روند خوب یووه بازگردند. یووه و منچسترسیتی سال 2010 به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو بازی با تساوی به پایان رسید.

نتایج اخیر و دیدارهای رودرروی دو تیم:ترکیب احتمالی:
پیش بینی کاربران سایت who scored:پرتکرارترین نتیجه: پیروزی 1-0 منچسترسیتی

پیش بینی پیروزی منچسترسیتی: 63.64 درصد

پیش بینی پیروزی یوونتوس: 13.64 درصد

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها